Skip to content Skip to footer
Dotace na vybudování fotovoltaických systémů pro instituce a obce
Dotace na vybudování fotovoltaických systémů pro instituce

Modernizační fond – RES+ č. 3 a RES+ č. 4

Chtěli byste ušetřit na nákladech za elektrickou energii a disponujete volnými plochami na svých pozemcích nebo budovách? Využijte dotační podpory na vybudování fotovoltaické elektrárny a získejte možnost lépe hospodařit s energií. Budete moci akumulovat energii a využívat jí mimo výrobní špičky nebo si přivydělat prodejem přebytků.

0 %
až 75 % způsobilých výdajů (RES+ č. 3)
0 %
až 60 % způsobilých výdajů (RES+ č. 4)

Výzvy jsou určené pro obce a právnické osoby vlastněné městy. Zafinancují vám nové fotovoltaické elektrárny do 1 MWp nebo související akumulace. RES č. 3 navíc počítá i s rekonstrukcemi střech a vnitřních rozvodů.

Výše podpory

Až 75 % způsobilých výdajů (RES+ č. 3), až 60 % způsobilých výdajů (RES č. 4).

Příjemci

Obce do 3000 obyvatel (RES+ č. 3), samosprávné městské obvody a městské části nebo jimi zřízené příspěvkové organizace, či jimi ze 100 % vlastněné právnické osoby (RES+ č. 4).

Kdy žádat

Do 30. 6. 2023 (RES+ č. 3 i č. 4).

Dotace vyřídíme za vás

Zorientovat se v podmínkách a možnostech tohoto dotačního programu nemusí být snadné – od toho jsme tu my, abychom za vás všechno papírování vyřídili. Vyplňte krátký poptávkový formulář a naši specialisté vám rádi pomohou najít nejvhodnější řešení přesně pro vaši firmu či instituci.
Zanechte nám kontakt, zavoláme vám zpět

Nezávazná poptávka