Skip to content Skip to footer
Dotace na vybudování fotovoltaických systémů pro instituce a obce
Dotace na vybudování fotovoltaických systémů pro instituce

OPŽP – Komplexní úsporné projekty na veřejných budovách

Chtěli byste ušetřit na nákladech za elektrickou energii a disponujete volnými plochami na svých pozemcích nebo budovách? Využijte dotační podpory na vybudování fotovoltaické elektrárny a získejte možnost lépe hospodařit s energií. Budete moci akumulovat energii a využívat jí mimo výrobní špičky nebo si přivydělat prodejem přebytků.

0
výše dotace
 1–100 mil. Kč
0 %
až 80 % způsobilých výdajů

Včasným řešením projektů fotovoltaických elektráren se mohou města s předstihem připravit na vlastní výrobu a sdílení elektřiny v rámci komunitní energetiky. Společně s dalšími úspornými projekty, jako je třeba rekonstrukce otopné soustavy a zavedením energetického sustainability managementu, navíc snížíte spotřebu a fotovoltaiky pokryjí vyšší část energií. Všechna tato opatření můžete financovat z dotačního programu OPŽP.

Výzva

OPŽP – Komplexní úsporné projekty na veřejných budovách výzvy č. 11

Kdy žádat

Do 31. 5. 2023

Výše podpory

Až 82 % způsobilých výdajů.

Příjemci

Stávající nebo budoucí držitelé licence pro podnikání v energetických odvětvích (výroba elektřiny.

Dotace vyřídíme za vás

Zorientovat se v podmínkách a možnostech tohoto dotačního programu nemusí být snadné – od toho jsme tu my, abychom za vás všechno papírování vyřídili. Vyplňte krátký poptávkový formulář a naši specialisté vám rádi pomohou najít nejvhodnější řešení přesně pro vaši firmu či instituci.
Zanechte nám kontakt, zavoláme vám zpět

Nezávazná poptávka